INSTITUT ESTHEDERM Tvárové ošetrenia 

DISCOVERY

Expresné rozjasňujúce ošetrenie: odborné čistenie pleti. Jedinečné expresné 30-minútové ošetrenie kombinujúce hĺbkové čistenie a hydratáciu pre okamžité rozžiarenie pleti, ktorá je prístupnejšia pre profesionálne produkty starostlivosti.
.

Cena za službu

50,00€

OXY HYDRA

Okysličujúce a hĺbkovo hydratačné ošetrenie s použitím produktov obsahujúcich kyselinu hyalurónovú pre rýchle výsledky: pleť je vypnutá a plná vitality.

Cena za službu

80,00€

OXY’NERGY

Energizujúce ošetrenie s použitím produktov obsahujúcich spirulinu pre viditeľné a rýchle výsledky: rozjasnená pleť, tonizovaná a energizovaná pokožka.

Cena za službu

80,00€

OXY PURITY

Čistiace ošetrenie s použitím prípravkov s obsahom propolisu, ktoré absorbujúprebytočný kožný maz a vyhladzujú vrásky: pleť sa zlepšuje, zmatňuje a redukujúsa škvrny. .

Cena za službu

80,00€

MULTIPEEL HYALURONIC

Rehydratačný peeling s kyselinou hyalurónovou pre intenzívne a rýchle výsledky: efekt novejpokožky pre sviežu a hladkú pleť.

Cena za službu

85,00€

MULTIPEEL RADIANCE

Peeling proti tmavým škvrnám s vitamínom C pre intenzívne a rýchle výsledky: hladká, pevnáa žiarivá pleť a rovnomerný vzhľad.

Cena za službu

85,00€

MULTIPEEL PURITY

Čistiaci peeling s propolisom pre intenzívne a rýchle výsledky: pleť je čistá a bez škvŕn a póry menej viditeľné.

Cena za službu

85,00€

ESTHE FILLER

Ošetrenie proti vráskam, žiarivosť a vysoká regenerácia pre unavenú pleť. Pre klientov, ktorých trápia vrásky a hľadajú produkt na nápravu pleti,  ktorých pleť javí známky únavy, chcú ju rozžiariť a chcú si užiť chvíle relaxu a ktorí chcú prejsť od preventívnej starostlivosti k skutočnej omladzujúcej starostlivosti.

Cena za službu

85,00€

ESTHE LIFT

Toto ošetrenie vďaka okamžitému a viditeľnému liftingovému efektu vašej pleti okamžite uberie pár rokov. Je inšpirované fyzioterapeutickými technikami, dokonale uvoľní vašu pleť a tak vyhladí vrásky a zároveň stimuluje svaly, aby pleť a jej kontúry získali pevnosť. Manuálny lifting s bukálnou masážou. 

Cena za službu

90,00€

EXCELLAGE

1,5 hodinová starostlivosť pre mladú pleť, ktorá vyhladí a spevní vašu pokožku, rozjasní vašu pleť a dodá energiu vášmu telu a mysli. Exkluzívne holistické, personalizované, účinné a vysoko senzorické ošetrenie.

Cena za službu

120,00€

ESTHE D’LUXE

Expertné (60 min) ošetrenie s liftingovým účinkom na vyhladenie, spevnenie, zjasnenie a vyživenie pleti.

Cena za službu

90,00€

BEAUTYDERM FACE & BODY CARE

Objednajte sa a zverte sa do rúk profesionálom.