BEAUTYDERM FACE & BODY CARE

O nás

tím

Inšpiratívny tím, tvorený skúsenými a vášnivými odborníkmi, je synonymom pre kvalitné služby na najvyššej úrovni.

Mgr. Ildikó Drgoňová

zakladateľka | kozmetička

viac o mne
Som kozmetička s hlbokou vášňou pre moju profesiu a s dvadsať ročnou praxou. Moja práca je pre mňa viac než len povolanie; je to moje poslanie a umenie. V mojom salóne poskytujem služby na najvyššej úrovni, kde sa snúbi odbornosť s osobným prístupom. Považujem za svoju povinnosť neustále sa vzdelávať v najnovších trendoch a technikách, aby som svojim klientom ponúkla to najlepšie. Môj profesionálny prístup, precízna práca a dôraz na detail zabezpečujú, že každá návšteva v mojom salóne je nielen o ošetrení, ale aj o zážitku, ktorý krásu a pohodu prináša nielen na povrch, ale aj do hĺbky duše. Verím, že krása je harmonickým spojením vnútorného a vonkajšieho sveta, a svojou prácou sa snažím tento ideál napĺňať každý deň.

Jozef Drgoňa

zakladateľ | masáž

viac o mne

Jozef „Dodo“, masér s odbornou zručnosťou, ponúka svojim klientom úľavu a pohodu prostredníctvom svojej špecializácie – klasickej masáže zameranej na chrbát, šiju a celé telo, ako aj prostredníctvom reflexných masáží nôh.“

Svoju prácu vykonáva s dôkladnosťou a precíznosťou, čo je zárukou nielen efektívnosti, ale aj hĺbky každej masáže. Jeho schopnosť detailne a citlivo pracovať s každým svalom a tlakovým bodom z neho robí skutočného odborníka v oblasti masáží.

Jeho prístup k práci je však výnimočný nielen z dôvodu jeho odborných zručností. Jeho vtipná a pozorná povaha pridáva k masážnemu zážitku ďalšiu dimenziu. Klienti si nielen odpočinú a regenerujú telo, ale zároveň sa môžu tešiť na príjemnú a uvoľnenú atmosféru.

Jeho schopnosť rozosmiať a zároveň poskytnúť pocit bezpečia a starostlivosti robí z návštevy niečo viac než len masážnu terapiu. Je to skúsenosť, ktorá revitalizuje nielen telo, ale aj dušu, a zanecháva v klientoch pocit pohody a vitality.

Veronika Drgoňová

kozmetička | brow master

viac o mne

Veronika je mladá a ambiciózna kozmetička, ktorej ruky sú nielen zručné, ale majú aj umelecký dotyk. Jej špecializáciou sú tvárové ošetrenia, kde svojim klientom poskytuje nielen relaxáciu a starostlivosť, ale aj okamžitý pocit krásy a pohody. Ako „brow master“, ovláda umenie laminácie rias a obočia do dokonalosti, čím dáva každému zákazníkovi možnosť zažiariť svojou jedinečnou krásou.

Veronikina vášeň však presahuje hranice kozmetického salónu. Jej srdce bije v rytmoch hudby, najmä keď hrá na saxofon. Tento nástroj pre ňu nie je len hobby, ale spôsob, ako vyjadriť svoje emócie a spojiť sa s okolitým svetom. Veronika verí, že krása a hudba sú spojené, pretože obidve majú silu transformovať, inšpirovať a prinášať radosť.

Snúbi sa v nej odbornosť a umelecká duša, čo ju robí nielen vynikajúcou kozmetičkou, ale aj fascinujúcou osobnosťou. Jej prístup k práci a životu je príkladom toho, ako môže byť vášeň pre krásu a umenie prepojená do jedného harmonického celku.

Bianka Bindicsová

kozmetička | brow master | vizážista

viac o mne

Bianka je skúsená kozmetička, ktorá svoje umenie zdokonaľovala počas štyroch rokov štúdia s maturitou v odbore kozmetiky. Jej špecializáciou sú tvárové ošetrenia, pri ktorých dokáže nielen zvýrazniť prirodzenú krásu svojich klientok, ale aj poskytnúť im pocit relaxácie a obnovy.

Okrem toho sa Bianka vyníma aj ako vizážistka. Jej schopnosť vytvoriť dokonalé obočie je obdivuhodná a odzrkadľuje sa v každom detailne prepracovanom looke. Bianka vníma každého klienta individuálne, pričom jej cieľom je vždy podčiarknuť a zvýrazniť ich prirodzenú krásu.

To, čo Bianku naozaj odlišuje, je jej milá, empatická a pozorná povaha. Jej klienti sa pri nej cítia nielen krásne, ale aj pochopené a vážené. Bianka vie, že krása nie je len o vzhľade, ale aj o pocite vnútornej spokojnosti a harmónie, čo sa snaží odraziť vo svojej práci.

S Biankou sa každá návšteva kozmetického salónu stáva nielen procedúrou krásy, ale aj príjemným zážitkom plným porozumenia a pozornosti.

BEAUTYDERM

Face & Body Care

Prebuďte svoju pleť, myseľ, telo aj ducha pomocou luxusných kozmetických procedúr. Zažite širokú ponuku moderných aj nadčasových procedúr.